La Gran Estafa (2001) 1080p latino Dual

Danny Ocean es un carismático ladrón que, tan sólo 24 horas después de cumplir una larga condena en prisión, ya está planeando su próximo delito. Su objetivo: realizar el mayor atraco de casinos de la historia. Para ello formará un equipo de once hombres, cada uno de ellos el mejor en su campo. Sin embargo surgirá un problema inesperado: el dueño de los locales, Terry Benedic, está saliendo con Tess, su exmujer. 

Capturas

La Gran Estafa (2001) 1080p latino Dual

Título original: Ocean’s Eleven
Año: 2001
Duración: 117 min.
País: Estados Unidos Estados Unidos
Dirección: Steven Soderbergh
Guion: Ted Griffin. Remake: Harry Brown, Charles Lederer
Música: David Holmes
Fotografía: Steven Soderbergh
Reparto: George Clooney, Julia Roberts, Matt Damon, Andy García, Brad Pitt, Casey Affleck, Scott Caan, Elliott Gould, Bernie Mac, Carl Reiner, Don Cheadle, Eddie Jemison, Shaobo Qin, ver 36 más
Productora: Warner Bros., Village Roadshow, NPV Entertainment, Jerry Weintraub Productions, Section Eight, WV Films II, St. Petersburg Clearwater Film Commission
Género: Thriller. Intriga | Remake. Juego. Crimen. Robos & Atracos
Grupos
Ocean’s

Datos Tecnicos

Tamaño: 4.48 Gigas
Formato: Matroska
Duración: 117 Minutos
Calidad: 1920 x 804p
Lenguaje Principal: Español latino (5.1)
Lenguaje Secundario: Ingles AAC (5.1)
Subtitulo principal: Español latino
Subtitulo secundario: Inglés

Enlaces de descarga

| 1 Link |
Multiup | Uptobox |OneDrive | 1ficher | Etc.

Enlaces para Miembros Vip
Enlaces Vip

¿No sabes como descargar? Te dejamos un tutorial super explicado para seguir el método | Clic Aqui

1 pensamiento sobre “La Gran Estafa (2001) 1080p latino Dual

  1. O Bwin casinu jsem věděl už dlouho, pak mě zaujala dobrá uvítací nabídka. Myslel jsem, že si trochu zahraju a zapomenu. Ale nějak jsem se postupně zapojil a nyní chci podrobně popsat své dojmy. První věc, která vás upoutá, je neustálý vývoj zdroje. Pokaždé, když jdu na stránky a vidím něco úplně nového. Ke hrám si také nelze stěžovat, je jich zde poměrně hodně. Ale pokud jde o bonusy, je velmi těžké je vsadit! Při výběru prostředků je také potřeba počkat a v zásadě již neexistují žádné negativní dojmy. Mobilní řešení Bwin mají uživatelsky přívětivé rozhraní a intuitivní navigaci, která je patrná na první pohled. Díky dobré optimalizaci je spotřeba provozu minimální i při dlouhém hraní. Aplikace pro Android není náročná na hardwarové zdroje zařízení a funguje stabilně na libovolných verzích firmwaru, počínaje 2.4 a vyšší.
    http://milpol.co.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=57529
    Nyní navíc při zakoupení PINu paysafecard v prodejní síti Sazka můžete hrát o další PINy zdarma v celkové hodnotě 100 000 Kč. Hlavní výhrou je PIN ve výši 25 000 Kč. Grandwin si pro své statusáky, tedy hráče s min. bronzovým kontem, dnes připravil pravidelnou dávku free spinů. Za prosázení 1 000 Kč máte 20 free spinů, přičež 10 zatočení obdržíte už po protočení 1 Kč. Pro bonus ve výši až 50 000 Kč už potřebujete provést vklad na sázkařské konto, a to pomocí některé z následujících platebních metod: Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.